O MNE

Ahojte Reklamožrúti!

Tak na začiatok by som sa Vám rád predstavil. Volám sa Marcel, mám 27 rokov a pracujem v reklamnej agentúre – konkrétne v „reklamnej výrobe“.

Mojou náplňou práce je  tlač na veľkoformátovej tlačiarni Mutoh, z toho vyplýva následná finalizácia vytlačených médii – orezávanie, ručne alebo pomocou rezacieho plotra Graphtec, lepenie fólii (výklady, automobily, tabule a pod.)  a laminovanie. Venujem sa nažehľovaniu textilu a reklamných predmetov (nažehľovacie fólie, sublimácia, chromablast, tlačený nažehľovak, transferové nažehľovanie). UV tlači, konkrétne na tlačiarni GCC – momentálne ako jedinej na Slovensku. Ďalej laserom, plasti DIPU, zlatičke atď.

Medzi moje pracovné povinnosti patrí aj poradenstvo zákazníkom.  Preto som sa rozhodol založiť blog Reklamožrút.sk (chcel som v doméne názov – „reklama“ preto reklamožrút.) V mojom blogu by som Vám chcel priblížiť moju každodennú prácu, čo ako funguje v praxi, praktické príklady a rady, a podeliť sa s mojimi skúsenosťami.

Dúfam, že moje rady, postupy, návody, tipy a ukážky na tomto blogu niekomu pomôžu a možno sa nájde niekto, kto pomôže, resp. poradí mne. Ak sa chceš niečo spýtať, poradiť , alebo len napísať, kontaktuj ma TU:  

Bez Komentára :(

Každý komentár poteší