Warning: Trying to access array offset on false in /www/r/e/u113716/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484
O MNE | Reklamozrut.sk

Edit 12/2023: 

Ahojte,

tak po dlhšom čase a Vašej spätnej väzbe som sa rozhodol, že tento blog nemôžem nechať len tak.

Po 6tich rokoch sa veľa zmenilo v mojom osobnom a pracovnom živote.

S partnerkou sme rozbehli najväčší e-shop na SK s výrobou popisných čísel – www.popisnecisla.sk, naše prvé dieťa, a potom sa nám narodilo aj bábätko: Olívia (áno, som hrdý ocko).

Čo sa týka www.reklamozrut.sk , tak na blog by som chcel priniesť zopár noviniek ako:

  1. Školenia firmám, živnostníkom, fyzickým osobám , ktoré budú zamerané na reklamnú výrobu.
  2. K blogom o výrobe pridať možnosť zakúpenia stroja, inštalácia, zaškolenie (práca a údržba stroja).
  3. Viac blogov z reklamnej výroby.

Ak chcete vedieť konkrétne veci, či už o školeniach, jednotlivých postupoch z výroby.. ak máte otázky, či podnety, kľudne mi píšte či už do diskusie alebo na email reklamozrut@reklamozrut.sk a rád sa nechám inšpirovať.

Zatiaľ sa idem venovať samotnej stránke , už pár rokov som sa jej nevenoval.


Ahojte Reklamožrúti!

Tak na začiatok by som sa Vám rád predstavil. Volám sa Marcel, mám 27 rokov a pracujem v reklamnej agentúre – konkrétne v „reklamnej výrobe“.

Mojou náplňou práce je  tlač na veľkoformátovej tlačiarni Mutoh, z toho vyplýva následná finalizácia vytlačených médii – orezávanie, ručne alebo pomocou rezacieho plotra Graphtec, lepenie fólii (výklady, automobily, tabule a pod.)  a laminovanie. Venujem sa nažehľovaniu textilu a reklamných predmetov (nažehľovacie fólie, sublimácia, chromablast, tlačený nažehľovak, transferové nažehľovanie). UV tlači, konkrétne na tlačiarni GCC – momentálne ako jedinej na Slovensku. Ďalej laserom, plasti DIPU, zlatičke atď.

Medzi moje pracovné povinnosti patrí aj poradenstvo zákazníkom.  Preto som sa rozhodol založiť blog Reklamožrút.sk (chcel som v doméne názov – „reklama“ preto reklamožrút.) V mojom blogu by som Vám chcel priblížiť moju každodennú prácu, čo ako funguje v praxi, praktické príklady a rady, a podeliť sa s mojimi skúsenosťami.

Dúfam, že moje rady, postupy, návody, tipy a ukážky na tomto blogu niekomu pomôžu a možno sa nájde niekto, kto pomôže, resp. poradí mne. Ak sa chceš niečo spýtať, poradiť , alebo len napísať, kontaktuj ma TU:  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *