Blog Corel Draw Grafika Illustrator

Blog 7. Predstavujem Vám Freepik

január 21, 2018

„Potrebujete si nachystať  grafiku, ale nechce sa Vám platiť grafikov, alebo ho jednoducho neviete zohnať ? Nechcete aby Vaša grafika vyzerala lacno?! Možno by ste mali skúsiť stránku freepik.com. Na stránke nájdete veľa grafík a takisto fotiek a to úplne zadarmo. Stačí Vám grafický program, ktorý grafiku otvorí a môžete editovať.“


Stránka freepik.com je výborná stránka, kde nájdete množstvo inšpirácie, grafík, fotiek, a ilustrácií pre Vašu prácu. Stačí mať v PC nainštalovaný nejaký grafický program, napr. Corel Draw alebo Adobe Illustrator , ktorý tieto súbory hravo otvorí. A upravíte si to už podľa seba.

www.freepik.com

Na hlavnej stránke je menu, kde je záložka Selection a Premium.  Aký je medzi nimi rozdiel ?

Selection:  Grafika je zadarmo k stiahnutiu. Môžete ju sťahovať zadarmo bez potreby založenia účtu. Následnú grafiku dokonca môžete použiť do svojej práce, ale mali by ste tam uviesť Designed by Freepik alebo meno autora.

Premium: Samozrejme na sťahovanie prémiových grafík potrebujete mať založený vlastný účet. Prémiový účet nie je zadarmo, ale ma výhody v tom, že máte možnosť sťahovať prémiový obsah. Nájdete tam tisícky ďalších prepracovanejších grafík. A čo je hlavne, nemusíte nikde udávať v grafike Designed by Freepik alebo meno autora.

PREMIUM ÚČET: stojí 9,99 dolárov pri mesačnej platbe, alebo môžete zaplatiť za rok 89,99 dolárov (čo je v prepočte 7,50 dolárov /mesiac). Samozrejme sťahovať môžete neobmedzene.

Môj pohľad:

Freepik.com využívam aj ja , samozrejme mám zaplatený prémiový účet na rok, šetri mi to strašne veľa času a nachádzam tam množstvo inšpirácie. Ak sa chceš poradiť, tak mi kľudne píš na : som@reklamožrut.sk

2 komentáre

  • Reply honza marec 21, 2018 at 9:55 am

    Ahoj, díky za tip! Zajímavý článek.

    • Reply Reklamožrút apríl 5, 2018 at 5:37 pm

      Ahoj, nemáš začo, ak by si mal nejaké ďalšie otázky alebo nejasnosti kľudne ma kontaktuj 🙂

    Každý komentár poteší