Banner Blog Chromablast Corel Draw Farby Fólie Grafika Illustrator Laser Lis Photoshop Ploter Sublimácia Tlač UV Tlač Základne pojmy

Blog 10. Tadááááá, skoč si po radu!

január 25, 2018

Huráááá, na tento článok som sa veľmi tešil. A prečo? Rozhodol som sa spraviť novú sekciu – PORAĎ SA! Je určená hlavne začínajúcim grafikom, podnikateľom a začiatočníkom z brandže reklamy, ktorí potrebujú pomôcť s problém alebo poradiť.


PORAĎ SA! je nová sekcia blogu reklamozrut.sk. Môžete ju nájsť v hlavnom menu, kde sa nachádza kontaktný formulár . Kvôli čomu som sa rozhodol vytvoriť PORAĎ SA!? Dôvod je jednoduchý. Keďže je blog reklamožrút ešte na svojom začiatku a nie je tu  dostatok informácií, ktoré by mohli hľadať začínajúci grafici, podnikatelia atď, tak majú možnosť mi priamo napísať.

Vytvoril som novú časť blogu s názvom PORAĎ SA!, kde budem priamo odpovedať na emaily a budem sa snažiť odpovedať v čo najkratšom čase. Pre upresnenie chcem podotknúť, že moje rady sú zadarmo.

Veľmi rád poradím začínajúcim grafikom, podnikateľom, ľudom, ktorí by chceli  v tomto smere podnikať. Ponúkam rady z reklamnej výroby ohľadom sublimácie, chromablastu, rezacích plotrov, veľkoformátovej tlače, nažehlovacích a samolepiacích fólií, Plasti DIPU, laserov,UV – tlači,  laserových tlačiarní s bielym tonerom, papiere Forever, Corel Draw a pod.

Samozrejme poradím aj začínajúcim podnikateľom, aké stroje nakúpiť, čo sa oplatí a čomu sa vyhýbať, načo si dávať pozor a pod.  Grafikom, ktorí chcú napr. dať potlačiť tričká a nevedia, akú technológiu vybrať. Ľudom, ktorí chcú vyrábať pečiatky, gravírovať sklo, rezať drevo atď.

Neváhaj a píš mi na PORAĎ SA!

Bez Komentára :(

Každý komentár poteší