Warning: Trying to access array offset on false in /www/r/e/u113716/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484
Blog 30. www.nazehlovaciefolie.sk | Reklamozrut.sk

Blog 30. www.nazehlovaciefolie.sk

V tomto krátkom článku by som Vám rád predstavil môj nový projekt, ktorý je ešte zatiaľ na začiatku, ale postupne sa dopĺňa upravuje a rozbieha. Vitaj medzi nami www.nazehlovaciefolie.sk

 

Tak po dlhom čase som znova zavítal na môj prvý projekt www.reklamozrut.sk a to aby som Vám predstavil môj nový eshop www.nazehlovaciefolie.sk. Eshop je zameraný na predaj nažehľovacích fólií určených predovšetkým na textil, čiapky, dresy a pod. (bavlna, polyester, nylon a iné.).

Viac podrobnosti samozrejme na eshope.

Na eshope www.nazehlovaciefolie.sk nájdete flex cut (hladké fólie na rezanie – štandardné farby, metalické a neonové farby), print and cut (fólie na tlač a orez), flock cut (chlpáte folie na rezanie) a samozrejme pomôcky, ako sú napr, stierky, prenosky a ihly na čistenie fólií.

Takisto chystáme blog, ktorý bude priamo na eshope. Články budú podobné ako na www.reklamozrut.sk nájdete tam rady, tipy a triky čo sa týka nažehľovania.

Určite stojí za pozretie eshop:  www.nazehlovaciefolie.sk.

 

PS nezabudnite sa zaregistrovať, zaregistrovaním získavate 5% zľavu na všetko 🙂

Odporúčané články

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *