Warning: Trying to access array offset on false in /www/r/e/u113716/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache.php on line 3484
Ako potlačiť sviečky ? | Reklamozrut.sk

Blog 21. Ako potlačiť sviečky ?

Jedna z možností, ako potlačiť sviečky je UV technológia. V tomto článku sa dočítate, ako sa priamo potláčajú sviečky.


Na potlač sviečok UV technológiou potrebujeme samozrejme tlačiareň a rotačný nadstavec pre potlač oválnych predmetov. Aby ste mali predstavu, tak Vám napíšem krátky postup, ako potlačiť sviečky UV technológiou.

Postup:

  • Inštalácia rotačného nadstavca.  Ako nato ? Posunieme pracovný stôl nižšie, aby sme mohli priamo naňho pripevniť rotačný nadstavec (prepojí sa s konektorom). Na displeji UV tlačiarne , je potrebné prepnúť mód z FLATBED -> na ROTARY.
  • Rotačný nadstavec máme namontovaný a umiestnime naňho sviečku. Zaostríme na predmet a určíme plochu potlače.  Výška hlavy nad potláčaným predmetom by mala byť 1,5m. Ako vyzerá rotačný nadstavec so sviečkou, môžete vidieť na obrázku nižšie.

  • Takže, ak máme všetko nachystané na tlač, t.j. definovanie (zaostrenie) výšky predmetu a definovanú plochu, kde sa bude aplikovať potlač, môžeme pristúpiť priamo k tlači. UV tlač funguje na princípe špeciálnych atramentov, ktoré sú vytvrdzované pomocou UV svetla.

  • Po dotlačení je sviečka hotová. Výsledok si môžete pozrieť na fotkách.


Ak sa chcete niečo spýtať, alebo Vás zaujíma UV technológia, tak mi môžete napísať pomocou kontaktného formulára, alebo priamo na som@reklamozrut.sk

Odporúčané články

2 komentáre

  1. Dobry den, chcela by som sa spytat ktora tlaciaren toto robi? dakujem

    1. Dobry den je to robene pomocou uv tlaciarne s rotacnym nadstavcom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *